پرسش و پاسخ

۰۶تیر

نام : علی 0 نظر

پرسش :

 سلام
 از كره هاي ريو بيوتي چيزي داريد ؟  با تشكر

۰۶تیر

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
بله ، ریو ارکید قهرمان از سیلمی سیتی لیدر						

۰۶تیر

نام : هوتن 0 نظر

پرسش :

 سلام خدمت شما 
امسال یک گروه از فدراسیون جهانی و اسیایی به ایران و مجموعه شما آمدند برای مقدمات ثبت تروبرد ایران در آسیا . ایا این امر صورت گرفته است، اگر اطلاع رسانی کنید ممنون میشوم.

۰۶تیر

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
فدراسیون پیگیر این موضوع می باشد، ان شالله در آینده نزدیک کتاب اول اسبهای تروبرد ایران منتشر خواهد شد.						

۰۵تیر

نام : عبدالجبارفرازمند 0 نظر

پرسش :

 با سلام وعرض ادب واحترام وبا ارزوی قبولی طاعات وعبادات شما در این ماه پر فیض الهی، حقیر چند ی پیش نوشتاری را تحت عنوان نگاهی به تقویم زمانی مسابقات سال 95 ارسال نمودم وهمزمان به دو سایت دیگر هم چون گلستان اسب وصحرا هورس که در ان سابت ها منتشر گردید اما در سایت شما قرارداده نشد با توجه به اینکه اعتقاد داشته ودارم که اصل بیطرفی را رعایت میکنید وانتقادها را می پذیرید البته این نوشته انتقاد از شما نبود بلکه به فدراسیون در خصوص هفته های برگزاری مسابقات در بندرترکمن واق قلا بود واینکه حاج اقا رادان ارادت خاصی به بندر ترکمن دارند لذا در صورت صلاحدید علت عدم انتشار انرا بیان فرمایید مزید تشکر است که اگر نقصانی وجود دارد در رفع انجام ان باشم و من الله توفیق - عبدالجبارفرازمند - بندر ترکمن - گلستان 95/4/4

۰۵تیر

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام ،
مدتیست که به علت گرفتاری و مشغله نتوانستیم به سایت به خوبی رسیدگی کنیم و نزدیک به دو ماه می باشد که آقای رادان به فدراسیون مراجعه نکرده اند.						

۰۵تیر

نام : حسين صيادان 0 نظر

پرسش :

 يك سئوال از حاج آقا رادان داشتم ضمن قبولي طاعات وعبادات شما در اين ماه عزيز،
آيا درست است اسبدواني را توسط هيئت هاي شهرستانها اجرا خواهند كرد بنظر جنابعالي مشكلاتي در اجراي مسابقات پيش نخواهد آمد ازنظر نظم وانضباط و بودجه و لوازم نرم افزاري وسخت افزاري و.....

۰۵تیر

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
از اینکه توسط هیئت های شهرستان اجراء خواهد شد اطلاع دقیقی نداریم، اما این را میدانیم که در آینده نزدیک اعضای کمیته ملی اسبدوانی کشور توسط فدراسیون سوارکاری اعلام خواهد شد.						

۳۰خرداد

نام : ب.ب. 0 نظر

پرسش :

 با سلام 
آیا قطع همکاری رادان هورس با حاج رشید ایری صحت دارد.تشکر

۳۰خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
خیر ، این موضوع صحت ندارد.						

۲۹خرداد

نام : مهران 0 نظر

پرسش :

 با سلام به شما 
و سپاس از همه زحماتی که برای صنعت مظلوم اسب ایران کشیده اید . سوال من از شما این است شما که مادیان های خوب با خط خونی عالی را با هزینه زیاد وارد کشور میکنید چرا در همان کشور مدتی صبر نکرده و مادیان را با سیلمی های طراز اول خارجی کشش نمی کنید و بعد از واردات مجبور به کشش مادیان با سیلمی های داخلی که به تناسب سیلمی های بزرگ کشورهایی مانند ایرلند، کانادا و انگلیس وغیره پایینترند میشوید؟
مثلا چرا ما نمیتوانیم مادیانی پرشده از گالیليو یا تاپیت وارد کنیم؟ ممنون میشوم پاسخ دهید.
با تشکر.

۲۹خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
البته آقای رادان در انگلیس دو مادیان داشتند که آنها همانجا بارور شده بودند ولی به علت گرانی وهزینه های بالای نقل و انتقال به ایران، ایشان مادیانها را در انگلیس فروختند.و این که مادیانی در اروپا از سیلمی های خوب دنیا بارور شود از نظر اقتصادی به صرفه نمی باشد.						

پرسش :

 با سلام،
 اقای رادان چرا ریو سام تو کورس موفق نشد. از زبان مربیش که میگه اول مچ دستش ایراد داره بعد من موندم اخه کدوم مربی اگه بدونه اسبش درد و ایراد داره میذاره تو مسابقه شرکت کنه ؟

۲۶خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
ریو سام در کره گی دستش آسیب دیده بود و به همین علت نزدیک به سه سال در کورس شرکت داده نشد. با اصرار دوستان، آقای رادان آن را در کورس شرکت دادند و همان طور که ایشان انتظار داشتند نتیجه خوبی گرفته نشد و او را مجددا از کورس خارج کردیم.						

۲۰خرداد

نام : عبد اله ز بر جد 0 نظر

پرسش :

 با سلام
از بین کره های تولیدیتان بنظرم کره ریومیلینیوم- ریودزرت بهتر از بقیه باشند هر چند از روی تصویر نظر دادن شاید صحیح نباشد اما برخی نکات را نشان می دهند متاسفانه بازهم در بین کره های برق چیز چشم نوازی ندیدم اما امیدوارم برایتان آبرو داری کنند ریوکنزو هم متاسفانه گردن قدرتمندی ندارد ولی انرا هم امیدواریم در رده های بالا ببینیم. در کل مادیانهای خوبی دارید و اگر اصلاح نژاد اسبهایتان را فقط محدود به باشگاهتان ننمایید فکر می کنم تولیدات بسیار عالی تر از اینها داشته باشید.
با تشکر

۲۰خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
با تشکر از نظرات شما، البته هر علاقمندی نظر خاص خود را دارد و برای ما محترم است.						

۱۲خرداد

نام : ابرب 0 نظر

پرسش :

 سلام اقای رادان این پسره چیه همه جارو پرکرده رشید اسبارو چلاق کرده شما گفتید به امیر اسبای دیگشو تحویل بده اسبای رشیدو بدید 

۱۲خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام،
متاسفانه همینطور است، به علت سهل انگاری کارگران و اهمال شخص مربی بیشتر اسبها آسیب دیدگی دارند و دو هفته است که زیر نظر دکتر قلم سیاه تحت درمان میباشند و متاسفانه هزینه های مادی فراوانی برای آقای رادان داشته است.						

۱۰خرداد

نام : توماج 0 نظر

پرسش :

 درود بر حاج رادان عزیز حامی اسب این حیوون نجیب واسبدوانی ایران عزیز وقهرمانان ترکمن صحرا خدا به شما عمر با برکت عطا فرماید

۱۰خرداد

پاسخ : مدیر سایت

           
با سلام و سپاس از حسن نیت شما						

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ