ورود اولین دپار خارجی اسبدوانی به کشور

 

با انعقاد قراردادی با شرکت معروف استرالیاییSTERILINE Racing که یکی از بهترین شرکت های تولید دپارهای اسبدوانی می باشد،اولین دپار استاندارد با دوازده گیت خروجی و کلیه ضمائم ظرف سه ماه آینده به فدراسیون سوارکاری تحویل می گردد.

شرکت مذکور 8هفته جهت ساخت دستگاه خریداری شده و 7هفته برای حمل آن درنظر گرفته است و امید آن می رود تا مجموعه اسبدوانی نوروزآباد با استقرار این دستگاه بتواند نقش مهم تری را در برگزاری مسابقات اسبدوانی کشور ایفا نماید.

تمامی بودجه لازم جهت تامین و خرید این دستگاه توسط شرکت ریو ناز قشم پرداخت و دپار مذکور به فدراسیون سوارکاری کشور هدیه گردیده است.

مجموعه نوروزآباد طی چند هفته اخیر که تحویل فدراسیون سوارکاری شده است با همکاری همه جانبه علاقمندان سوارکاری در حال بازسازی است،ترمیم مانژ اسبدوانی،ایجاد بستر مناسب و استاندارد برای مانژ پرش و همکاری همه جانبه شهرداری تهران و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری  و اکنون خرید دپار برای این مجموعه،باعث خوشحالی علاقمندان به ورزش های سوارکاری در کشور گردیده است.

 

روابط عمومی فدراسیون سواکاری

ج.ا.ا.   

ارسال نظر

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ