سیتی لیدر (City leader_IRE)

  • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
  • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
  • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
  • مرکز پرورش اسب رادان
  • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
  • مرکز تولید و پرورش اسب رادان

City leader_IRE

ريتينگ :
118
پدر :
Fasliyev_USA
مادر :
Kanmary_FR از سیلمی Kenmare_FR
متولد :
2005 - ایرلند

مقام های کسب شده:

4 مقام قهرمانی
3 مقام نایب قهرمانی
1 مقام سومی
شجره نامه

ویدیوهای سیتی لیدر (City leader_IRE)

بيوگرافي

سیتی لیدر متولد سال 2005 در مزرعه سویتنهام ایرلند است.

پدرش Fasliyevمتولد 1997 و در سالهای حظورش در میادین با مالکیت مزرعه Coolmoreو مربیگری مرد با درایت این مجموعه یعنی Aidan O’Brianبه 5 مقام قهرمانی از 5 استارت در مسافتهای 1000 تا 1200 متر در ایرلند,انگلستان و فرانسه رسید,به عنوان قهرمان کره نریانهای دو ساله اروپا لقب گرفت و جایزه ای معادل 245000پوند انگلیس کسب کرد. این اسب در همان پایان دو سالگی با میادین خداحافظی و به عنوان سیلمی کار خود را در مزرعه Coolmoreآغاز کرد. Fasliyevتا پایان سال 2006 به صورت Shuttle Stallionیا همان سیلمی پروازی در مزرعه Coolmore Irelandو Coolmore Australiaحضور داشت و سپس در سال 2007 توسط همان مجموعه به ژاپن فرستاده شد و در حال حاضر هم با قیمت کشش خصوصی در آنجا مشغول به پوشش دهی مادیان ها می باشد.

در بین کره های Fasliyev  که از سال 2001 به بعد وارد میادین شده اند تا کنون سیتی لیدر از نظر میزان جایزه با حدود 284000 پوند انگلیس تقریبا معادل 1/5 میلیارد تومان برترین کره ی اوست و از نظر ریتینگ دومین کره برترFasliyevمی باشد .

مادر سیتی لیدر Kanmaryمتولد فرانسه و تولید کننده چندین کره قهرمان در جهان می باشد. از جمله آنها می توان به برادرهای City Leaderاشاره کرد:

 Lit De Justiceبرادر سیتی لیدر  از سیلمی El Grand Seniorقهرمان سرعت بریدرز کاپ  کانادا (Breeder’s Cup Sprint) در سال 96 و دارای عنوان سومی سرعت بریدرز کاپ  Breeder’s Cup Sprint)) سال 95 در آمریکا با ریتینگ 123 ، اکنون در آمریکا سیلمی می باشد .

برادر دیگر سیتی لیدر ازهمان سیلمی El Grand Seniorبه نام Colonel Collinsدارای چندین مقام از جمله دو مقام سومی در دو مسابقه مهم گروه یک در دربی ایرلند (Irish Derby)  است در سال 94 که بعد از اسب معروف شیخ محمد به نام Balanchineدر آن کورس مقام سومی را کسب کرد و در همان سال در دربی انگلستان ( Epsom Ever Ready Derby )هم مقام سوم را کسب کرد. ریتینگ این اسب هم 123 می باشد این اسب نیز اکنون  در آمریکا سیلمی  می باشد .

سومین کره برتر Kanmaryدر بین 11 کره این مادیان از نظر ریتینگ سیتی لیدر با ریتینگ 118 است. بعد از سیتی لیدر هم اسبهای دیگری چون Commander Collinsو Captain Collinsبه مقامهای قابل توجهی در اروپا دست یافته و دارای ریتینگ بالای 110 می باشند.

لازم به یادآوری است Commander Collins نیز در آمریکا سومین سیلمی ازKanmary  این مادر پر افتخار می باشد.

سیتی لیدر دارای 4 مقام اولی3مقام دومی و 1 مقام سومی است.

اولین مقام اولی او در اولین کورسش در کلاس 3 سال 2007 به دست آمد. City leaderدر دومین مسابقه خود هم خوش درخشید و در رقابت گروه 3 در Iveco Solario Stakesتنها مغلوب اسب قدرتمند Raven’s Passمتعلق به همسر شیخ محمد شد و به مقام دومی دست یافت. جالب اینکه Raven’s Passبعدها اسب برتر و معروف دنیا یعنی Curlin  را هم در Breeder’s Cup Classicشکست داد و در حال حاظر به عنوان سیلمی در مزرعه Darleyکشش می کند.

سومین کورس سیتی لیدر هم باز با درخشش او و این بار با کسب مقام قهرمانی و شکست اسب معروف Coolmoreبه نام Sleep Wellو اسبهای Godolphinبه نامهای Emmroozو Campanologistدر آن زمان همراه بود.

از جمله دیگر نتایج درخشان این اسب میتوان به مقام قهرمانی گروه 2 در  جام JUDDMONTE  و ROYALLORDGESTAKES  در میدان معروف آسکوت انگلیس و نایب قهرمانی گروه 1 جام RACINGPOST TROPHYدر میدان دانگستر انگلیس و  کسب مقام نایب قهرمانی در گروه 2 جامPRIXEUGENEADAM  در میدان مایسون فرانسه بعد از اسب معروف و نامدار خالد عبداله یعنی Twice Overاشاره کرد. البته به فاصله یک ماه مجددا هر دوی این اسبها در یک رقابت گروه 2 دیگری در فرانسه باهم مسابقه دادند که در آن کورس سیتی لیدرrمقام سومی را کسب کرد اما Twice Overبه مقامی بهتر از هفتمی دست نیافت. همچنین کسب مقام اولی در مسابقه لیستد درgoodwoodانگلستان در کارنامه درخشان سیتی لیدردیده می شود 

City Leaderسه مقام چهارمی بسیار ارزشمند هم در کارنامه دارد. اولی در مسابقه گروه 2  Qatar Prixدر فرانسه که در آن کورس اسب معروف فرانسوی ها به نام Vision D’Etatقهرمان شد,دیگری در مسابقه گروه 3 Dubai Duty Free Trialو آخری هم در گروه یک ایتالیا.

سیتی لیدر باآخرین قهرمانی خود در ITWCP Festival Stakesو غلبه بر اسبهای معروفی چون Class is Class , Sea of Heartbreakو Al Zirبه دوران ورزشی پر افتخار خود پایان داد.

علاوه بر مقامهای درخشان,این اسب دارای اندامی بسیار موزون و عضلانی و کپلی بزرگ است که بی شک در تولید کره های قدرتمند تاثیر گزار خواهد بود.

هم اکنون مرکز پرورش اسب رادان این افتخار را دارد که با این سیلمی ارزشمند در خدمت علاقمندان و مالکین مادیان های کورسی در کشور باشد.

گردآوری:نوید باهران

 

ریتینگ جهانی: 118

ارسال نظر

نظرات
فرزاد پاسخ
سه شنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۴

تیپ و بدن و رنگش خیلی عالی بود الان کجاست قیمت کشش چنده ما یه مادیان داریم که میخوام به سیتی لیدر کشش کنه اسمش اورمیلا مادر دوای قهرمان و دژ شاپور است

فرزاد پاسخ
دوشنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

تیپ و بدنو رنگش خیلی عالی بود الان کجاست قیمت کشش چنده

سه شنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

با سلام و عرض خسته نباشید.لطفا عکس های جدیدی از سیلمی های سیتی لیدر ،تینکرتاون و برق بگذارید.با تشکر

مدیر سایت
چهارشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۲

با سلام
عکس جدیدی از سیلمی برق در صفحه آن قرار داده شد

محمدجواد پاسخ
چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.سیلمی سیتی لیدر قبلا در چه مسافت هایی دویده است؟خط خونی اش چیست؟

مدیر سایت
شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

با سلام
به بخش بیوگرافی در صفحه سیلمی سیتی لیدر مراجعه کنید

دازگل پاسخ
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

آقای رادان آیا این سیلمی قهرمان سیتی لیدر به ترکمن صحرا خواهدآمد .

مدیر سایت
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

مرکز تولید و پرورش اسب رادان هر سال  و به ترتیب سیلمی های خود را به ترکمن صحرا خواهد فرستاد، همچنین سیلمی سیتی لیدر که انشالله در آینده به این شهرستان ارسال خواهد شد
با سپاس

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ