القاسی ( AL Qasi_IRE)

 • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
 • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز تولید و پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان
 • مرکز پرورش اسب رادان

AL Qasi_IRE

ريتينگ :
120
پدر :
ELNADIM_USA
مادر :
Delisha_GB از سیلمی Salse_USA
متولد :
2003 - ایرلند

مقام های کسب شده:

5 مقام قهرمانی
6 مقام نایب قهرمانی
2 مقام سومی
شجره نامه

ویدیوهای القاسی ( AL Qasi_IRE)

بيوگرافي

بیوگرافی Al QASI IRE

- اسب القاسی (در زبان عربی به معنای بیرحم ) پرامتیازترین اسب سرعتی وارد شده به ایران با ریتینگ 120 ، قهرمان مسافت های کوتاه (1200 متر) در میادین انگلیس، ایرلند با کسب جایزه ای مغادل 900 میلیوت تومان می باشد. 

- القاسی برترین اسب از سیلمی الندیم آمریکایی می باشد و پدر الندیم Danzing  یکی از معروف ترین سیلمی های دنیا است .

- القاسی دارای پرونده بسیار درخشان بوده که از جمله می توان به :  کسب مقام قهرمانی در گروه 3 ، دو مقام نایب قهرمانی در گروه 2 ، دو مقام نایب قهرمانی در گروه 3، یک مقام نایب قهرمانی در لیستد ، یک مقام سومی در گروه 2 و یک مقام سومی در لیستد و .... نام برد .

- Delisha مادر القاسی متولد انگلیس، یک بار به مقام قهرمانی رسیده و دارای 7 اسب دونده بوده که 6 تای آنها به مقام قهرمانی رسیده اند از جمله Zelo برادر القاسی متولد ایرلند که 14 بار در کشور ایتالیا به مقام اول رسیده با کسب جایزه ای معادل 250,000,000 تومان، خواهر دوم القاسی به نام Yaky Romani متولد ایرلند، دارای 9 مقام قهرمانی در کشور ایتالیا و کسب 64,000,000 تومان جایزه، خواهر سوم به نام Margo Mine متولد ایرلند، دارای 3 مقام قهرمانی در انگلیس و ایتالیا، مجموع جوایز کسب شده حدود 30,000,000 تومان می باشد. الباقی برادران قهرمان القاسی که به مقام قهرمانی رسیده اند Frameit IRE و Ivan Vasilevich IRE و مادیان Popolo می باشند .

- مادر بزرگ مادری القاسی به نام Rachael Tennessee USA ، خواهر سیلمی های معروف Lear Fan ، قهرمان گروه 1 در آمریکا (سیلمی در اسلواکی) و Pirate Army ، (سیلمی در آمریکا) و Easy Miner ،قهرمان گروه 3  (سیلمی در آمریکا ) می باشد ، این مادیان دارای 13 اسب دونده که 7 تای آنها به مقام قهرمانی رسیده اند از جمله معروفترین آنها به نام : 

1. Ecclesiastical GB که بعد ها به نام Olympic Express تغییر یافت . این اسب که دارای ریتینگ 120 می باشد ، 6 بار به مقام قهرمانی رسیده که 4 بار آن در گروه 1 بوده و این اسب شامپیون اسب های هنگ کنگ در سال های 2002 و 2003 میلادی است. مهمترین کورس های برده این اسب عبارتند از : الف) قهرمان دربی هنگ کنگ در سال 2002 میلادی در گروه 1  ب) قهرمان هنگ کنگ مایل کاپ در سال 2002 میلادی در گروه 1  ج) قهرمان هنگ کنگ کلاسیک مایل کاپ در سال 2002 میلادی در گروه 1  د) قهرمان هنگ کنگ گولد کاپ در سال 2003 میلادی در گروه 1 . در واقع این اسب بسیار قدرتمند دایی القاسی می باشد که مجموع جوایز این اسب بالغ بر 4,130,000,000 میلیارد تومان می باشد . 

2. Hangtime که 7 بار به مقام قهرمانی رسیده، مجموع جوایز کسب شده این اسب بیش از 141,000,000 تومان می باشد .

3. Judgethemoment که 5 بار در انگلستان به مقام قهرمانی رسیده است و مجموع جوایز کسب شده این اسب 117,000,000 تومان می باشد .

4. Muharib بلک تاپ بوده که 1 بار به مقام قهرمانی رسیده و یک مقام سومی در گروه 3 دارد .

- برای اطلاعات بیشتر بر روی شجره نامه القاسی کلیک کنید .

ریتینگ جهانی: 120

ارسال نظر

نظرات
دانیال پاسخ
شنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۳

اقا تبریک میگم برای این اسب خوب انشالله همیشه موفق باشید

یونسآق اتابای پاسخ
یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

با عرض سلام به آقای رادان در خصوص با اسب القاضی باید گفت که بهترین سیلمی خواهد شد ب عقیده ی بنده چون تمام ویزگی ها رو در خودش داره و بتونه تمام ویزگی هاش رو منتقل بکنه به کره هاش انشاا... ب امید اون روزی که کره ها القاضی خوش بدرخشن .

مدیر سایت
دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۳

با سلام و سپاس از شما دوست عزیز و گرامی
ان شالله همین طور خواهد شد.

محمد پاسخ
جمعه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

با عرض سلام به آقاي حميد رادان اسب القاسي به نظر من نظر شخصي من يكي از اسب هاي خوب است هيكل استيل رنگ و شناسنامه قهرماني خانواده كه داره يه روزي برسه كه ما در پيست تهران هر هفته شاهد مسابقات كورس باشيم و پيست حرفه اي داشته باشيم 
به اميد خدا با تشكر. 

محمدجواد پاسخ
جمعه, ۲۷ دی ۱۳۹۲

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.قیمت کشش القاسی و مربوش در سال1392چقدر است؟

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ